KONST / Litografier / Litografi 16086383

nr 1608 6383

Litografi

Hans Alfredsson. Signerad, daterad -81, "Jag sitter så mjuk på världen", oramat löst blad. Bladets mått: 42x59 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2024
kl 18:20:18